KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 10289185
nr 1028 9185
Teckning
signerad. -60, 23x18
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 mars 2016
kl 18:24:05
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)